ASR-SMA240D2ZN-K
Extended
Manufacturer
Altran Magnetics, LLC
MFR.Part #
ASR-SMA240D2ZN-K
Description
1 Form A (SPST-NO) 1A 24V~280V Yes - Solid State Relays (Triac Output) ROHS