0805W8F2213T5E
Extended
MFR.Part #
0805W8F2213T5E
JLCPCB Part #
C75431
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 221kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS