25121WF165JT4E
MFR.Part #
25121WF165JT4E
JLCPCB Part #
C406955
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS