MLPCH15-2R2M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
MLPCH15-2R2M-RC
JLCPCB Part #
C6673245
Package
1008
Description
1.4A 110mΩ 2.2uH ±20% 1008 Inductors (SMD) ROHS