P6SMBJ28A-AU_R2_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
P6SMBJ28A-AU_R2_000A1
JLCPCB Part #
C6626191
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 13.2A@10/1000us 1uA 28V 31.1V 45.4V 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS