MOF5WS-8.2Ω±5%T
MFR.Part #
MOF5WS-8.2Ω±5%T
JLCPCB Part #
C714481
Description
-55℃~+125℃ 5W 8.2Ω Metal Oxide Film Resistor ±5% ±700ppm/℃ 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS