MF1/2W-5.6KΩ±1%T52
Extended
Manufacturer
Huaxing Mechanical-Elec.
MFR.Part #
MF1/2W-5.6KΩ±1%T52
JLCPCB Part #
C714079
Package
Plugin,D3.2xL9mm
Description
5.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS