MLC20-3R3K-RC
MFR.Part #
MLC20-3R3K-RC
JLCPCB Part #
C6592710
Description
3.3uH 41MHz 45@10MHz 60mA 700mΩ ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS