MOF2WS-1.2Ω±5%T
MFR.Part #
MOF2WS-1.2Ω±5%T
JLCPCB Part #
C714397
Description
1.2Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±5% ±700ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS