MF2WS-3.3KΩ±1%T
MFR.Part #
MF2WS-3.3KΩ±1%T
JLCPCB Part #
C714143
Description
2W 3.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS