MF2WS-100KΩ±1%T
Extended
Manufacturer
Huaxing Mechanical-Elec.
MFR.Part #
MF2WS-100KΩ±1%T
JLCPCB Part #
C714156
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
100kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS