MC12FA241J-F
MFR.Part #
MC12FA241J-F
JLCPCB Part #
C6589726
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 100V 240pF 2mm 3.2mm ±5% 1210 Mica and PTFE Capacitors ROHS