LP472M063E9P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
LP472M063E9P3
JLCPCB Part #
C2621475
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 2.84A@120Hz 30mm 4700uF 50mm 53mΩ@120Hz 63V ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS