LD05-1R5K-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
LD05-1R5K-RC
JLCPCB Part #
C6584054
Package
0805
Description
1.5uH 180mΩ 650mA ±10% 0805 Power Inductors ROHS