HFB03-102-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
HFB03-102-RC
JLCPCB Part #
C6570429
Package
0402
Description
1 1.1Ω 1kΩ@100MHz 0402 Ferrite Beads ROHS