CMR04F221JODM
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CMR04F221JODM
Description
-55℃~+125℃ 220pF 500V 9.7mm 9.9mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS