CD19FA103FO3F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD19FA103FO3F
Description
-55℃~+125℃ 100V 10nF 15.2mm 18.3mm ±1% - Mica and PTFE Capacitors ROHS