BZT52-B18S-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZT52-B18S-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6522557
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@14V 17.64V~18.36V 18V 200mW 225Ω 50Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS