BZX84C16-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX84C16-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5584711
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@11.2V 15.2V~16.8V 16V 200Ω 40Ω 410mW SOT-23 Zener Diodes ROHS