CN34F1100CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
CN34F1100CT
JLCPCB Part #
C6489731
Package
1206
Description
110Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS