RM04F2870CT
MFR.Part #
RM04F2870CT
JLCPCB Part #
C4172174
Description
-55℃~+155℃ 287Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS