CDV30FK272JO3F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CDV30FK272JO3F
Description
-55℃~+125℃ 2.5kV 2.7nF 21.1mm 23.4mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS