CD4FC561FO3F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD4FC561FO3F
Description
-55℃~+125℃ 300V 560pF 7.9mm 8.6mm ±1% - Mica and PTFE Capacitors ROHS