CDV19EF300JO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CDV19EF300JO3
Description
-55℃~+125℃ 12.7mm 16.3mm 1kV 30pF ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS