CD4FD101FO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD4FD101FO3
Description
-55℃~+125℃ 100pF 500V 6.1mm 7.4mm ±1% - Mica and PTFE Capacitors ROHS