CD15FD301JO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD15FD301JO3
Description
-55℃~+125℃ 11.9mm 300pF 500V 9.9mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS