768141202GPTR13
MFR.Part #
768141202GPTR13
JLCPCB Part #
C6467467
Description
100mW 13 14 2kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS