768161202GPTR13
MFR.Part #
768161202GPTR13
JLCPCB Part #
C1740510
Description
100mW 15 16 2kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS