LM4030AMF-4.096/NOPB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM4030AMF-4.096/NOPB
JLCPCB Part #
C701876
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃ 130uA 165uVp-p 20ppm/℃ 30mA 4.096V Fixed Parallel ±0.05% SOT-23-5 Voltage Reference ROHS