1210W3F560JT5E
MFR.Part #
1210W3F560JT5E
JLCPCB Part #
C72399
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 56Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS