TC0525B510JT5G
MFR.Part #
TC0525B510JT5G
JLCPCB Part #
C21571498
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 51Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS