REC3.5-1205DRW/R10/A/CTRL
Extended
MFR.Part #
REC3.5-1205DRW/R10/A/CTRL
JLCPCB Part #
C5722588
Package
DIP,32x20.3mm
Description
10kV 2 3.5W 350mA 5V 80% 9V~18V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS