SLP121M420C3P3
MFR.Part #
SLP121M420C3P3
JLCPCB Part #
C2620968
Package
Plugin,D25xL32mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 2.765Ω@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 32mm 420V 750mA@120Hz ±20% 插件,D25xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS