PJD45P04-AU_L2_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
PJD45P04-AU_L2_000A1
JLCPCB Part #
C6357513
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 17mΩ@10V 19nC@4.5V 2.03nF@25V 2.5V 2W、63W 40V 8.5A、45A TO-252 MOSFETs ROHS