P6SMBJ13CA-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
P6SMBJ13CA-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6351721
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 1uA 21.5V 27.9A@10/1000us 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS