AZ23C7V5-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
AZ23C7V5-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5591696
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 100nA@5V 300mW 7.13V~7.88V 7.5V 7Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS