MCG20N04-TP
MFR.Part #
MCG20N04-TP
JLCPCB Part #
C6301018
Package
DFN3333
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 14mΩ@10V 1V 20A 40V 80pF@25V 990pF@25V DFN3333 MOSFETs ROHS