CGR182T075R3L
MFR.Part #
CGR182T075R3L
JLCPCB Part #
C2623758
Package
Bolt,D34.93xL92.08mm
Description
-10%~+50% -40℃~+105℃ 1800uF 2000hrs@105℃ 32.9mΩ@120Hz 34.93mm 75V 8.2A@120Hz 92.08mm 螺栓,D34.93xL92.08mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS