SCE028XD3DB2F
MFR.Part #
SCE028XD3DB2F
Description
-40℃~+85℃ 16V~28V 2.9kHz 35.54mm 42.85mm 95dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS