IPZ60R017C7XKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPZ60R017C7XKSA1
JLCPCB Part #
C6280057
Package
TO-247-4
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 109A 17mΩ@58.2A,10V 240nC@10V 446W 4V@2.91mA 600V 9.89nF@400V TO-247-4 MOSFETs ROHS