IAUS300N10S5N014ATMA1
MFR.Part #
IAUS300N10S5N014ATMA1
JLCPCB Part #
C3288786
Package
HSOG-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 126pF 16.011nF 2.496nF 216nC@10V 2mΩ@6V 3.8V@275uA 360A 375W N-Channel HSOG-8 MOSFETs ROHS