IPB123N10N3GATMA1
MFR.Part #
IPB123N10N3GATMA1
JLCPCB Part #
C6279862
Package
TO-263-3
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 100V 12.3mΩ@46A,10V 2.5nF@50V 3.5V@46uA 35nC@10V 58A 94W TO-263-3 MOSFETs ROHS