REC3-483.3SRWZ/H2/C/M/SMD
MFR.Part #
REC3-483.3SRWZ/H2/C/M/SMD
JLCPCB Part #
C6264870
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 18V~72V 2kV 3.3V 3W 79% 900mA SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS