GMLB-100505-0600Y-SJ-RU
Extended
Manufacturer
MAGLAYERS USA,Inc
MFR.Part #
GMLB-100505-0600Y-SJ-RU
JLCPCB Part #
C6260738
Package
0402
Description
1 600mΩ 600Ω@100MHz 0402 Ferrite Beads ROHS