MMD-04BZ-1R0M-V1-RU
Extended
Manufacturer
MAGLAYERS USA,Inc
MFR.Part #
MMD-04BZ-1R0M-V1-RU
JLCPCB Part #
C6227760
Package
SMD,4.5x4.1mm
Description
1uH 3.75A 37mΩ 8.5A ±20% SMD,4.5x4.1mm Power Inductors ROHS