PFD-27A35PQ
MFR.Part #
PFD-27A35PQ
JLCPCB Part #
C6251530
Package
Plugin,D=30mm
Description
-20℃~+70℃ 16.2mm 3.5kHz 30mm 3V~24V 95dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric Plugin,D=30mm Buzzers ROHS