SCE028LD3SU1B
MFR.Part #
SCE028LD3SU1B
Description
-40℃~+85℃ 16V~28V 2.9kHz 38.39mm 42.98mm 85dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS