EC4SAW-24S15HN
MFR.Part #
EC4SAW-24S15HN
JLCPCB Part #
C6238732
Package
SIP,21.8x9.2mm
Description
1 15V 400mA 88% 9V~36V SIP,21.8x9.2mm DC-DC Power Modules ROHS