E36D500HPN143EAE3U
MFR.Part #
E36D500HPN143EAE3U
JLCPCB Part #
C7177775
Package
Bolt,D35xL143mm
Description
-10%~+40% -40℃~+85℃ 12.7mm 14000uF 143mm 35mm 50V 螺栓,D35xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS