L115F11CM12VDCS.9U
MFR.Part #
L115F11CM12VDCS.9U
JLCPCB Part #
C6217062
Description
-55℃~+125℃ 110V@DC、277V@AC 12V 15ms 15ms 30A AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Single Coil Plugin Magnetic Latching Relays ROHS